Перейти до вмісту

Адміністративні дані, в значенні Закону України “Про державну статистику”, що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону, розпорядником інформації

Набір даних містить Відомості про реєстрацію місця проживання фіз осіб за I та ІІ квартал 2019 рік та Відомості про зняття з місця реєстрації проживання фіз осіб за I та ІІ квартал 2019 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Михайлов Артем Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 8, 2020, 08:37 (EET)
Створено Серпень 13, 2019, 08:55 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну статистику”
Ідентифікаційний номер набору даних b7724d47-b727-49bb-88ee-fe7eb2273e83
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).