Перейти до вмісту

Реєстр апаратури супутникових радіонавігаційних систем

Реєстр апаратури супутникових радіонавігаційних систем

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Осьмак Валентина Олександрівна
Востаннє оновлено Січень 3, 2020, 14:15 (EET)
Створено Вересень 7, 2018, 12:11 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА КМУ від 13 липня 1998 р. № 1075 "Про Порядок використання апаратури супутникових радіонавігаційних систем під час проведення топографо-геодезичних, картографічних, аерофотознімальних, проектних, дослідницьких робіт і вишукувань та кадастрових зйомок"
Ідентифікаційний номер набору даних b7689525-8afb-4984-86c8-e35b3a6e504d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).