Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) по Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради

У наборі представлені перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до Генеральних договорів про взаємодію з кредитно-фінансовими установами та зміни до них; договорів на утримання Департаменту; договорів про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Харкова; договорів по присвоєнню та оновленню кредитних рейтингів м. Харкова)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кроль Віталія Павлівна, Бортняк Юлія Григорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 31, 2020, 15:16 (EEST)
Створено Серпень 30, 2018, 16:02 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних b6565b4f-6d61-4233-922a-be10c81d572f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).