Перейти до вмісту

Переліки адміністративних послуг, інформаційні картки адміністративних послуг та бланки заяв, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги

Адміністративних послуг, що надаються ГУ ДПС та її територіальними органами;

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Паламарчук Тетяна Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 21, 2020, 16:44 (EET)
Створено Листопад 12, 2019, 12:33 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 06 вересня 2012 року №5203-VI "Про адміністративні послуги"; інформація призначеня для покращення якості обслуговування платників
Ідентифікаційний номер набору даних b4de84aa-38a2-47ac-8604-7ae43b0d63cc
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).