Не оновлений

У наборі представлено дані вимірювань 3 автоматизованих стаціонарних станцій аналізу якості повітря (серія «Ефір 1») КП «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради». Введено в промислову експлуатацію в грудні 2017 року.

Стаціонарна станція серії «Ефір 1» обладнана сертифікованими приладами для вимірювання забруднення: Газоаналізатор автоматичний з примусовим відбором проб повітря «ACM-3.D» модифікація SO2/NO2/CO; Газоаналізатор автоматичний з примусовим відбором проб повітря «ACM-3.D» модифікація H2S/O3; Вимірювач масової концентрації аерозольних частинок «АРСМ».

Вимірюються наступні параметри: діоксид азоту NO2; окис вуглецю CO; діоксид сірки SO2; озон O3; сірководень H2S; пил; відносна вологість; напрямок вітру; швидкість вітру; атмосферний тиск; температура повітря; сонячна радіація; тип опадів; інтенсивність опадів. Вимірювання відбувається в автоматизованому режимі з фіксацією у базу даних кожні 2 хвилини значення кожного показника (мінімальне, середнє та максимальне).

*З вересня 2019 року вимірювання відбувається в автоматизованому режимі з фіксацією показників у базу даних кожну хвилину.

** Строк служби сенсорів добігає кінця, що може вплинути на точність отриманих даних.

Стаціонарні станції розташовані за адресами:

«Ефір 1.1» – м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 106а;

«Ефір 1.2» – м. Павлоград, вул. Соборна, 95;

«Ефір 1.3» – м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа ekolog_procenko_valentina_viktorivna
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 14, 2019, 17:09 (EET)
Створено Лютий 25, 2019, 12:54 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Конвенція про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля (Орхуська Конвенція); Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища»; Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних b319ac30-f404-4e5d-bd60-6880c046d730
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).