Перейти до вмісту

Фінансова звітність Комунального некомерційного підприємства "Міська поліклініка №8" Харківської міської ради

У даному наборі міститься фінансова звітність Комунального некомерційного підприємства «Міська поліклініка №8» Харківської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кияшко Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 29, 2020, 12:16 (EEST)
Створено Жовтень 30, 2018, 15:15 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 (зі змінами) “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних". Призначення – інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних b21093db-b8fe-4422-b135-ea1489be556d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).