Набір містить такі ресурси: Баланс (Звіт про фінансовий стан), Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід). Кожен ресурс у наборі є певний фінансовий звіт за певний період.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кияшко Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 3, 2021, 16:48 (EEST)
Створено Жовтень 30, 2018, 15:15 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Порядок складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 №44 «Про затвердження Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів», Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 «Подання фінансової звітності». Призначення – інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних b21093db-b8fe-4422-b135-ea1489be556d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).