Перейти до вмісту

Інформація про нормативно-правові засади діяльності

Інформація про нормативно-правові засади діяльності комунального підприємства «ХАРКІВСЬКА ДИРЕКЦІЯ БУДІВНИЦТВА МЕТРОПОЛІТЕНУ»

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кузнецова Ірина Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 1, 2019, 15:45 (EEST)
Створено Липень 9, 2019, 16:52 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.
Ідентифікаційний номер набору даних b1ee62ac-23f2-4719-b8b8-8100b2ebcfa6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).