Перейти до вмісту

Перелік бюджетних програм Фінансового управління виконавчого комітету Вараської міської ради, у тому числі посилання на оприлюдненні ресурси в інтернеті

Набір містить перелік бюджетних програм Фінансового управління виконавчого комітету Вараської міської ради, у тому числі посилання на оприлюднені паспорти та звіти про виконання паспортів бюджетних програм в мережі Інтернет. Кожен ресурс в наборі — перелік паспортів бюджетних програм за окремий бюджетний період.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Котяш Ростислав Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 4, 2021, 11:13 (EET)
Створено Лютий 18, 2020, 08:48 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфіну України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836, Наказ Мінфіну України «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» від 20.09.2017 № 793, Наказ Мінфіну України «Про затвердження Типової форми рішення про місцевий бюджет» від 03.08.2018 № 668
Ідентифікаційний номер набору даних b0e77b84-5db7-4f6e-b841-9b4882f8cfc3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).