Перейти до вмісту

Перелік бюджетних програм Відділу культури по Слобідському району Департаменту культури Харківської міської ради, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті

Набір містить перелік бюджетних програм Відділу культури по Слобідському району Департаменту культури Харківської міської ради, у тому числі посилання на оприлюднені паспорти та звіти про виконання паспортів бюджетних програм в мережі Інтернет. Кожен ресурс в наборі — перелік паспортів бюджетних програм за окремий бюджетний період

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сєдавних Вікторія Віталіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 24, 2020, 10:56 (EEST)
Створено Липень 17, 2019, 09:55 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації ст. 20, 22 Бюджетного кодексу України, наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», наказ Міністерства фінансів України від 29.12.2002 № 1098 «Про паспорти бюджетних програм»
Ідентифікаційний номер набору даних b09cf29c-6b58-4fe5-9c19-31130da849b7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).