Набір містить ресурси: Organizations — довідник закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти підпорядкованих Управлінню освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради. Posts — довідник посадових осіб/працівників Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Мотріч Дентон Ігорович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 29, 2021, 14:02 (EEST)
Створено Жовтень 1, 2018, 14:30 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”
Ідентифікаційний номер набору даних amk-dovidnuk-hlg
Паспорт набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).