Не оновлений

Довідник департаменту реєстрації ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Шевченко О.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 11, 2022, 12:34 (EEST)
Створено Квітень 28, 2020, 09:00 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ 835 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних ae4ba45e-f449-410f-b23d-cf8458e5c194
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).