Перейти до вмісту

Дані про видані дозволи на порушення об'єктів благоустрою

Набір містить перелік дозволів на порушення об'єктів благоустрою м.Світлодарськ. Зокрема, дані про об’єкти благоустрою, замовників, вид робіт та інше.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дудак К.С.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 29, 2020, 15:11 (EEST)
Створено Квітень 29, 2020, 15:05 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів» від 30.10.2013 № 870
Ідентифікаційний номер набору даних ae25761a-b0e3-4254-a42a-3e38c853cb58
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).