Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Управління соціального захисту населення адміністраціі Шевченківського району Харківської міської ради

У звітах представлені відомості про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету, про кількість інвалідів учасників АТО, про кількість внутрішньо переміщених осіб, про надання пільг, про фінансові результати, про кількість сімей які отримують субсидію, про надання населенню субсидій в тому числі і на тверде паливо, про кількість отримувачів державних допомог, про роботу соціальних інспекторів, та інша інформація про діяльність управління соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради, в тому числі щодо задоволення запитів на публічну інформацію

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Міняйло Ігор Валентинович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 27, 2020, 16:33 (EET)
Створено Лютий 21, 2019, 09:24 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації п.10 ч.1 ст.15 Закону Украіни "Про доступ до публічної інформаціі", Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних затвердженого постановою КМУ від 21,10,2015 №835. Призначення - інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних ada30c23-3f1a-458b-b189-9d57f196e110
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).