Перейти до вмісту

Розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації з основної діяльності

Набір містить інформацію про нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Галабір Олена Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 21, 2020, 13:11 (EET)
Створено Грудень 10, 2019, 10:27 (EET)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеві державні адміністрації”, Закон України “Про столицю України — місто-герой Київ”, Закон України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Закон України “Про доступ до публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних ad4ef07b-eca8-4f05-a0fc-b4f76c2093b3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).