Перейти до вмісту

Звіт про результати розгляду запитів на публічну інформацію у Національній службі здоров'я України за 2019 рік

Узагальнений аналіз роботи із запитами на доступ до публічної інформації у НСЗУ у розрізі тематики запитів, категорій запитувачів, результатів розгляду, способу надходження та розподілу по місяцям (динаміки надходження).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Малюта Ярослав Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 10, 2020, 18:58 (EET)
Створено Лютий 10, 2020, 18:58 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Наказ НСЗУ від 23.08.19 № 327­ "Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних ac8f2e6a-a3ed-4095-98f8-662240d7623e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).