Адміністративні дані, що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону, Генеральної прокуратури України: про кримінальні правопорушення, вчинені на підприємствах, установах, організаціях за видами економічної діяльності.

Форма 5: Дані про кримінальні правопорушення, вчинені на підприємствах, установах, організаціях за видами економічної діяльності, результати їх досудового розслідування, а також осіб, які вчинили ці кримінальні правопорушення

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Колодій Леся Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 7, 2021, 15:20 (EEST)
Створено Грудень 14, 2018, 13:31 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Наказ Генеральної прокуратури України за погодженням з Держстатом України «Про затвердження звітності за формою № 5 «Звіт про кримінальні правопорушення, вчинені на підприємствах, установах, організаціях за видами економічної діяльності» та Інструкції про порядок її складання та надання» від 23 жовтня 2012 року № 102
Ідентифікаційний номер набору даних a9bfd7fa-7d52-4755-98be-4dc2d5942086
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).