Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію ГУ ДФС в Одеській області

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДФС в Одеській області, запитів на отримання публічної інфрмації та результати їх розгляду, звіт про виконання плану роботи ГУ ДФС в Одеській області, інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гаврилюк В.В.
Востаннє оновлено Серпень 7, 2019, 16:24 (EEST)
Створено Жовтень 1, 2018, 18:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 6 пункту 11 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року №236; Для інформування громадськості про результати діяльності ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних ac442125-7bdb-41ad-8e2b-b9ebe8e1ec57
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).