Не оновлений

Набір даних містить інформацію про номер проекту, його назву, короткий опис, тип проекту, бюджет, ПІБ автора проекту, категорія, статус, рейтинг проекту та кількість набраних голосів за результатами голосування.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Корюковець Андрій Дмитрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 23, 2021, 14:34 (EET)
Створено Жовтень 28, 2019, 15:01 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” (зі змінами). Інформація набору є результатом співпраці місцевої влади та громади з метою розширення діалогу та максимального врахування думки жителів міста у частині формування місцевого бюджету.
Ідентифікаційний номер набору даних ac30025d-e0a2-455e-9401-1da92f650a77
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).