Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Слов'янської міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, установ та організацій

Набір містить перелік звітів Слов'янської міської ради та виконавчого комітету, включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Галанов Кирило Юрійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 1, 2021, 14:11 (EEST)
Створено Квітень 1, 2021, 14:11 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закони України “Про місцеве самоврядування в Україні”, "Доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних ac263660-3412-4e2d-82d9-62ce4cfca460
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).