Інформація про дотримання державних соціальних нормативів у сфері обслуговування закладами (інституціями) культури Нижньосірогозької селищної ради, підсумки споживання культурних благ і їх доступність для різних категорій населення

Не оновлений

інформація про дотримання державних соціальних нормативів у сфері обслуговування закладами (інституціями) культури Нижньосірогозької селищної ради, підсумки споживання культурних благ і їх доступність для різних категорій населення

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кутіщева Світлана Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 28, 2020, 11:01 (EET)
Створено Січень 30, 2019, 14:37 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних abc6ddd2-4db5-45fb-a1f2-19828d90d455
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).