Перейти до вмісту

Реєстр (перелік) наборів даних, що оприлюднюються у формі відкритих даних КП "МКПВ" ХМР

Набір містить Реєстр наборів даних, що оприлюднюються у формі відкритих даних Комунальним підприємством "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міської ради. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бєлова-Костяна Оксана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 11, 2019, 10:59 (EEST)
Створено Березень 10, 2019, 14:57 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" від 21.10.2015 № 835. Призначення -інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних aa2acff1-0517-4bd2-86a1-667f02067370
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).