Перейти до вмісту

Перелік незадіяних земельних ділянок і майнових об'єктів (приміщень) комунальної власності, які можуть бути передані в користування

Перелік незадіяних земельних ділянок і майнових об'єктів (приміщень) комунальної власності територіальної громади Курахівської міської ради, які можуть бути передані в користування

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сапрікіна Оксана Володимирівна, Матюха Катерина Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 30, 2019, 10:58 (EEST)
Створено Липень 24, 2019, 10:04 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних a9509e1a-1aa3-4aae-bbc5-4cec9231dcd0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).