Перейти до вмісту

Інформація про зареєстровані національні еталони

Набір містить інформацію про реєстраційний номер національного еталона, найменування національного еталона, організацію-зберігача національного еталона, рішення про надання статусу національного еталона, метрологічні характеристики еталона

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бурилко Анатолій Васильович
Востаннє оновлено Вересень 4, 2019, 10:29 (EEST)
Створено Серпень 28, 2018, 11:58 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 05 червня 2014 року № 1314- VII «Про метрологію та метрологічну діяльність» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1314-18)
Ідентифікаційний номер набору даних a91d4560-bd1a-4254-894c-62706d8e9e06
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).