Перейти до вмісту

Звіт про використання бюджетних коштів Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради

У звіті містяться відомості про використання бюджетних коштів. Ресурс reports містить інформацію з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів (spending.gov.ua).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шкуропатська Валерія Вадимівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 18, 2020, 11:16 (EET)
Створено Вересень 7, 2018, 09:27 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних a6abf82a-63cc-47e0-b947-9e4b4940b7bb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).