Перейти до вмісту

Резутитати ЗНО по закладам загальної середньої освіти м. Кропивницького

Статистичні дані результатів ЗНО з предметів: українська мова, історія України, англійська мова, фізика, хімія, біологія, географія, німецька мова, французька мова, математика

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гавриш Світлана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 25, 2019, 15:29 (EET)
Створено Січень 25, 2019, 14:25 (EET)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 року № 900-р "Про затвердження плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних" та приєднання міста Кропивницького до Міжнародної хартії відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних bb571824-e053-4472-a0ea-7995812f0cde
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).