Перейти до вмісту

Дані обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (квартирний облік)

Ресурс містить дані обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (квартирний облік). У тому числі, прізвище, ім’я, по батькові, стать, адресу та інше. Кожним записом у таблиці є інформація про окрему особу.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Жаботинська О.М., Пархоменко А.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 12, 2021, 09:53 (EEST)
Створено Липень 16, 2019, 09:37 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ №835 від 21.10.2015р. "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних a33160a6-69d3-4817-afc8-7ac9ff7881d3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).