Перейти до вмісту

Державний водний кадастр за розділами: "Водокористування", "Поверхневі води" у частині обліку поверхневих об’єктів

Державний водний кадастр ведеться Держводагентством-за розділом «Поверхневі води» у частині обліку поверхневих водних об’єктів та за розділом «Водокористування». Відповідно до статті 25 Водного кодексу України державний облік водокористування ведеться з метою систематизації даних про забір та використання вод, скидання зворотних вод та забруднюючих речовин, наявність систем оборотного водопостачання та їх потужність, а також про діючі системи очищення стічних вод та їх ефективність.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сімкова Євгенія Євгенівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 25, 2020, 14:53 (EEST)
Створено Липень 16, 2019, 12:48 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.1996 No413 «Про затвердження Порядку ведення державного водного кадастру»(із змінами від 31.05.2017 No 372)
Ідентифікаційний номер набору даних a24054e9-c7ce-4e6c-94f6-45a1c76eb2a2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).