Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Генеральної прокуратури України

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Генеральної прокуратури України, в якому зазначено: ідентифікаційні номери, перелік назв наборів відкритих даних, формати файлів та гіперпосилання, за якими розміщена інформація на сайті Генпрокуратури та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Тєлічко Наталя Вячеславівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 17, 2019, 14:28 (EEST)
Створено Квітень 22, 2019, 12:38 (EEST)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних a16c20f5-8593-441e-a8d5-f25274b3c706
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).