Перейти до вмісту

Інформація про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені рішенням про бюджет фінансовому управлінню Лиманської міської ради

Набір містить Інформацію про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені рішенням про бюджет фінансовому управлінню Лиманської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Вероцька Тетяна Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 17, 2020, 11:30 (EEST)
Створено Серпень 21, 2018, 09:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року №835
Ідентифікаційний номер набору даних 500a9d96-23fb-4d68-8fc9-d6e4269bfca0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).