Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру у розрізі структурних підрозділів Управління за роками

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лопатич Катерина Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 2, 2019, 11:05 (EEST)
Створено Серпень 16, 2019, 14:54 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних a05cb510-0f95-43d4-b074-019f864091e4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).