Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру у розрізі структурних підрозділів Управління за роками

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лопатич Катерина Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 2, 2020, 12:16 (EEST)
Створено Серпень 16, 2019, 14:54 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних a05cb510-0f95-43d4-b074-019f864091e4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).