Дані про споживання комунальних послуг (електрична енергія, теплова енергія, природний газ, тверде паливо, холодна та гаряча вода) комунальними підприємствами, установами та організаціями

Набір містить сумарне (за місяць) споживання електричної енергії, тепла, природного газу та холодної води у підпорядкованих виконавчим органам установах, підприємствах, організаціях бюджетної сфери міста - за показниками звітів, згенерованих ПП Енергоплан

Дані та ресурси
  • Дані про споживання комунальних послуг (електрична енергія, теплова енергія,...

Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Сива Валентина
Востаннє оновлено Березень 15, 2023, 08:28 (EET)
Створено Лютий 7, 2023, 19:33 (EET)
Частота оновлення набору даних
Код ЄДРПОУ 26241020
Код КОАТУУ 3510100000
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”
Ідентифікаційний номер набору даних 86f32e44-2113-4763-8992-1f1bfdc590ec
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).