Перейти до вмісту

Довідник Комунального підприємства "Оздоровчо-спортивний комплекс "Метал" Дніпровської міської ради

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Комунального підприємства "Оздоровчо-спортивний комплекс "Метал" Дніпровської міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Комунального підприємства "Оздоровчо-спортивний комплекс "Метал" Дніпровської міської ради. Posts — довідник посадових осіб Комунального підприємства "Оздоровчо-спортивний комплекс "Метал" Дніпровської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дмитренко Олеся Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 27, 2020, 15:50 (EET)
Створено Лютий 12, 2020, 12:39 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”, Положення про Державне агентство лісових ресурсів України, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2014 р. № 521.
Ідентифікаційний номер набору даних 9bfd9308-0290-4dda-bf80-a3e428b35e06
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).