Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті Адміністрацією Немишлянського району Харківської міської ради. Том 2

Набір містить накази Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради з основної діяльності та кадрових питань (нагородження грамотами, подяками, проведення конкурсів на заміщення вакантних посад)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Костецька Ольга Ярославівна, Рогова Маргарита Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 10, 2019, 16:50 (EEST)
Створено Вересень 5, 2018, 17:38 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Ст. 10.1, 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних". Для інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних 9acf0f9b-0d3a-49bd-84da-4840b5678856
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).