Перейти до вмісту

Фінансова звітність комунального підприємства "Міськзеленбуд" Дніпровської міської ради

Баланси та звіти про фінансові результати КП "Міськзеленбуд" ДМР

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Котляр Андрій Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 20, 2020, 13:06 (EET)
Створено Лютий 6, 2020, 10:23 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», Постанова Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 97cd7935-fab8-4bb9-867f-0ad2b874d853
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).