Перейти до вмісту

Детальні плани територій, обмежених вулицями м. Полтава

Детальні плани територій, обмежених вулицями м. Полтави, на підставі п.1.ст.6 п.1 ст.7 ст.25 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст.17, ст.21, ст. 25 Закону України «Про основи містобудування» та з урахуванням наданих замовником вихідних даних. Детальний план території є містобудівною документацією з планування території на місцевому рівні, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Маценко Ірина Віталіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 25, 2019, 14:33 (EET)
Створено Грудень 11, 2018, 18:33 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 656e2296-8e57-4a7a-acbd-2a98ac138984
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).