Набір містить перелік діючих регуляторних актів Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, якими вони були введені в дію, а також інформації про базові, повторні та періодичні відстеження

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Сопельник Оксана Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 24, 2020, 10:55 (EET)
Створено Липень 19, 2019, 15:30 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
Ідентифікаційний номер набору даних 95b34efb-e4a1-48d3-ac7d-c1c98b453443
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).