Перейти до вмісту

Звітність Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА за 2019 рік

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д); Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма №4-1д); Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (форма №4-4д); Звіт про надходження і використань спеціального фонду (форма №4-3д, №4-3м); Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д). Звіт про діяльність Департаменту екології та природниних ресурсів Херсонської ОДА

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сапога Олексій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 14, 2020, 08:00 (EET)
Створено Серпень 29, 2019, 11:53 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Наказ Директора Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної дміністрації від 05 червня 2019 року №14
Ідентифікаційний номер набору даних 955a90ec-bd08-4d79-a558-c3668fee23e3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).