Перейти до вмісту

Реєстр суб’єктів господарювання, які здійснюють імпорт/експорт спирту коньячного і плодового

Містить інформацію про діючи ліцензії (серію, номер, період дії), отримані суб'єктами господарювання на право імпорту, експорту спирту коньячного.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дірявка Оксана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 29, 2019, 15:13 (EEST)
Створено Серпень 27, 2018, 17:07 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про зовнішньоекономічну діяльність”. Інформування державних органів, бізнесу і громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних 955480a4-afad-4179-923d-48eff0098b31
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).