Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру розпорядника інформації

Інформація про організаційну структуру Головного управління ДПС у Донецькій області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Литвинов Дмитро Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 12, 2019, 15:10 (EET)
Створено Жовтень 16, 2019, 17:15 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Підпункт 5 пункту 11 Положення про Головне управління ДПС у Донецькій області, затвердженого наказом Державної податкової служби України від 12.07.2019 № 14; Для інформування громадськості про результати діяльності Головного управління ДПС у Донецькій області
Ідентифікаційний номер набору даних 94800e91-f5ad-4db4-a986-c9a5b21e1381
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).