Перейти до вмісту

Система обліку публічної інформації

В системі обліку містяться нормативно-правові акти, звіти, листи, звернення, запити, інша інформація

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Брижак Н.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 14, 2020, 12:17 (EEST)
Створено Серпень 13, 2020, 14:13 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 р. № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, наказ Мінсоцполітики від 31.05.2019 № 850 «Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство соціальної політики», Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 93c8aff1-f107-4d50-9d3e-7c976dadebf5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).