Перейти до вмісту

Схеми планування територій та плани зонування територій (для сільських, селищних, міських рад)

Набір містить схеми планування територій у межах міста Лисичанська Луганської області та посилання на оприлюднені документи у мережі Інтернет

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Юшина Наталія
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 29, 2019, 14:27 (EET)
Створено Листопад 29, 2019, 14:14 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про основи містобудування», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Ідентифікаційний номер набору даних 9395ac8d-eff6-4ea8-ba1a-a21a657acde8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).