Не оновлений

Набір містить інформацію про організаційну структуру управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Сурай Анастасія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 26, 2020, 09:15 (EEST)
Створено Червень 26, 2020, 09:14 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 16 листопада 2015 року №365-р «Про затвердження Положення про управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації»
Ідентифікаційний номер набору даних 9297d0fa-02ce-4288-b8f9-3280adae2cb4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).