Набір містить реєстр дитячих та спортивних майданчиків, розташованих на території міста Івано-Франківськ, які обслуговує КП "Благоустрій"

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Дубова Юлія Андріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 6, 2023, 14:05 (EET)
Створено Червень 10, 2021, 10:30 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 9270e8c3-19ce-4f74-a0da-f31907efa237
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).