Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру КП "Дніпровськи причали" Дніпровської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру КП "Дніпровськи причали" Дніпровської міської ради відповідно до організаційно-розпорядчого документа “Структура і штатна чисельність”

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шидловський Владислав Віталійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 30, 2020, 13:53 (EET)
Створено Січень 30, 2020, 13:13 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 9089c09f-918f-45db-8f54-8c55625e6638
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).