Перейти до вмісту

Перелік наборів даних, що оприлюднюються у формі відкритих даних.

Перелік наборів даних, що оприлюднюються у формі відкритих даних.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Коритний Євген Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 31, 2019, 10:10 (EEST)
Створено Вересень 7, 2018, 15:01 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації»; Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 із змінами; Для забезпечення діяльності Департаменту територіального контролю Харківської міської ради; Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 9076f406-d79d-4906-a583-3263f882c640
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).