Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДФС у Чернівецькій області звернень громадян та результати їх розгляду;Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДФС у Чернівецькій області запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду;Звітна інформація щодо виконання плану роботи ГУ ДФС у Чернівецькій області.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пастушенко Тетяна Валеріївна, Сопотик Світлана Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 1, 2019, 14:49 (EEST)
Створено Жовтень 2, 2018, 09:18 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 4 пункту 11 Положення про Головне управління ДФС у Чернівецькій області, затвердженого наказом ДФСУ від 27.03.2017 року №202; Для інформування громадськості про результати діяльності ГУ
Ідентифікаційний номер набору даних 8f394378-3990-43b3-a348-25046e958acb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).