Перейти до вмісту

Інформація про місцезнаходження та контактні дані Департаменту екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

Набір містить адресу та контакти

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Стешенко Валерій Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 5, 2020, 13:56 (EEST)
Створено Серпень 27, 2019, 16:11 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» від 21.10.2015 № 835 (із змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 8eb3c9b8-0273-419d-9ba8-f622ee91d46c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).