Перейти до вмісту

Правові акти Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, що підлягають оприлюдненню відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації"

Правові акти Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, що підлягають оприлюдненню відповідно Закону України "Про доступ до публічної інформації" (накази голови адміністрації району, крім внутрішньоорганізаційних)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Клушина Світлана Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 23, 2019, 17:59 (EEST)
Створено Вересень 18, 2018, 11:33 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 8db52ed5-2076-4488-bd15-4a0a0a1c4294
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).