Не оновлений

Планові та фактичні показники сплати КНП "ЦМКЛ" Дружківської міської ради за договорами оренди комунальної власності, розміщення тимчасових споруд, розміщення рекламних засобів

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Петріщева К.Г.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 26, 2021, 16:36 (EEST)
Створено Березень 12, 2020, 12:32 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 8d7e8c5a-3660-4b22-afc2-902d94e4dcd7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).