Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних , що перебувають у володінні комунального "Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 58 Харківської міської ради

набори даних, які зберігаються в закладі

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Хандешина Олена Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 28, 2019, 13:10 (EEST)
Створено Вересень 27, 2019, 15:34 (EEST)
Частота оновлення Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 21 жовтня 2015 р. № 835. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язкови м посиланням на джерело отримання такої інформації.
Ідентифікаційний номер набору даних 8d782081-78f5-466d-9ee8-72b3cfee8d6e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).